REKLAMA

.:. NOTOWANIA TFI.PL

.: Najlepsze fundusze wg rocznej stopy zwr.

.:. WYWIADY

Moda na kraje BRIC przemija, potencjał jest w Europie
Union Invesment TFI

O sytuacji na rynkach akcji rozmawiamy z Tomaszem Matrasem, zastępcą dyrektora Inwestycyjnego ds. akcji Union Investment TFI.

.:. AKTUALNOŚCI TFI

Najpierw może być gorzej, aby później było lepiej
Quercus TFI

Wydarzeniem ostatnich dni jest pierwszy zauważalny wpływ konfliktu rosyjsko-ukraińskiego na koniunkturę gospodarczą w Europie i poziom notowań akcji, szczególnie w Niemczech. Zaczęło się od średnich i małych polskich spółek. Teraz wpływ wojny zaczyna być odczuwalny w całej Europie. Nie można wykluczyć, że w kolejnym etapie będzie oddziaływać negatywnie na globalną koniunkturę.

.:. KOMUNIKATY TFI

Finansowy GIPS, czyli prezentacja wyników inwestycyjnych na światowym poziomie
Union Invesment TFI

W branży finansowej „GIPS” oznacza światowe standardy prezentacji wyników inwestycyjnych. Jednym z niewielu TFI w Polsce, które stosują normy GIPS jest Union Investment. Jaką korzyść mają z tego inwestorzy?


.:. KOMENTARZE

Więcej niż dwie drogi do wysokiej emerytury
Wealth Solutions

Wybrałeś ZUS, czy ZUS doprawiony szczyptą OFE? Nie ma to większego znaczenia. Trzeba sobie powiedzieć wprost, będziemy mieli taką emeryturę, jaką sami sobie zafundujemy.


.:. ANALIZY TFI

Obligacje korporacyjne – alternatywa dla firm i inwestorów
Redakcja

Obligacje korporacyjne stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Nie bez powodu. Pozwalają one firmom pozyskiwać pieniądze na działalność i rozwój, a inwestorom dają okazję do korzystnego ulokowania posiadanego kapitału. Ich atrakcyjność dla obu tych grup ujawniła się w warunkach ograniczonego dostępu do kredytu bankowego z jednej strony, a z drugiej w malejącej atrakcyjności lokat […]


.:. FUNDUSZE TFI

AXA TFI
AXA TFI

Spółka AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. została utworzona w kwietniu 2009 roku. Licencję Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności i zarządzanie funduszami inwestycyjnymi oraz świadczenie usług zarządzania aktywami Towarzystwo otrzymało 27 kwietnia 2010 roku. Jedynym właścicielem AXA TFI S.A. jest AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., które posiada 100% udziałów w kapitale zakładowym Towarzystwa. Wysokość kapitału wynosi 10 mln zł.

Nota prawna | Mapa | O serwisie | Kontakt | Reklama
| Copyright ©2007-2012 Webmedia Group Ireland