REKLAMA

Union Investment19-02-2008

  Union Investment

  Grupa Union Investment rozpoczęła działalność w Polsce w 1998 r. i utworzyła TFI, które w 2000 r. przyjęło nazwę Union Investment TFI SA. W tym samym roku we wrześniu rozpoczęła się sprzedaż jednostek uczestnictwa pierwszego funduszu.


  W grudniu 2000 r. Union Investment i KORONA połączyły siły merytoryczne i sprzedażowe, pod marką Union Investment TFI SA, którego udziałowcami byli: w 70% Grupa Union Investment oraz w 30% BGŻ SA. Połączone towarzystwo zarządzało 7 otwartymi funduszami inwestycyjnymi.


  Od czasu połączenia firma ulegała ciągłemu rozwojowi: aktywa funduszy rosły, wprowadzano nowe fundusze i produkty (rynku pieniężnego, obligacji dolarowych, stabilnego wzrostu), rozbudowywano sieć dystrybucji, a zespół pracowników się powiększał, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.


  ul. Polna 11 (Budynek IBC II)
  00-633 Warszawa


     .:. Aktualności TFI

  Fala IPO w segmencie małych i średnich spółek
  Quercus TFI

  Rynki dojrzałe albo biją rekordy (S&P500) albo są blisko wieloletnich maksimów (DAX, Nikkei). Ostatni komentarz FEDu co do poprawiających się perspektyw amerykańskiej gospodarki i zgodne z oczekiwaniami ograniczenie skupu aktywów spowodowało dalsze wzrosty na rynkach. Do pozytywnych trendów przyłączają się także rynki emerging markets mimo nieustających niepokojów politycznych. Na Ukrainie nie widać większego uspokojenia mimo […]

.:. REKLAMA

.:. REKLAMA

Nota prawna | Mapa | O serwisie | Kontakt | Reklama
| Copyright ©2007-2012 Webmedia Group Ireland