REKLAMA

Union Investment19-02-2008

  Union Investment

  Grupa Union Investment rozpoczęła działalność w Polsce w 1998 r. i utworzyła TFI, które w 2000 r. przyjęło nazwę Union Investment TFI SA. W tym samym roku we wrześniu rozpoczęła się sprzedaż jednostek uczestnictwa pierwszego funduszu.


  W grudniu 2000 r. Union Investment i KORONA połączyły siły merytoryczne i sprzedażowe, pod marką Union Investment TFI SA, którego udziałowcami byli: w 70% Grupa Union Investment oraz w 30% BGŻ SA. Połączone towarzystwo zarządzało 7 otwartymi funduszami inwestycyjnymi.


  Od czasu połączenia firma ulegała ciągłemu rozwojowi: aktywa funduszy rosły, wprowadzano nowe fundusze i produkty (rynku pieniężnego, obligacji dolarowych, stabilnego wzrostu), rozbudowywano sieć dystrybucji, a zespół pracowników się powiększał, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.


  ul. Polna 11 (Budynek IBC II)
  00-633 Warszawa


     .:. Aktualności TFI

  Hiobowe wieści, które nie wywołują spadków
  Quercus TFI

  W ostatnich kilku tygodniach pojawiło się co najmniej kilka wiadomości, które mogły wystraszyć inwestorów; nie mam na myśli newsów z pierwszych stron gazet (wojna na Ukrainie, wirus Ebola, itp). Przypomnijmy najważniejsze z nich. George Soros, jeden z największych inwestorów, który w 1992 roku zainwestował około 10 miliardów dolarów grając na obniżenie kursu brytyjskiej waluty i […]

.:. REKLAMA

.:. REKLAMA

Nota prawna | Mapa | O serwisie | Kontakt | Reklama
| Copyright ©2007-2012 Webmedia Group Ireland