REKLAMA

Union Investment19-02-2008

  Union Investment

  Grupa Union Investment rozpoczęła działalność w Polsce w 1998 r. i utworzyła TFI, które w 2000 r. przyjęło nazwę Union Investment TFI SA. W tym samym roku we wrześniu rozpoczęła się sprzedaż jednostek uczestnictwa pierwszego funduszu.


  W grudniu 2000 r. Union Investment i KORONA połączyły siły merytoryczne i sprzedażowe, pod marką Union Investment TFI SA, którego udziałowcami byli: w 70% Grupa Union Investment oraz w 30% BGŻ SA. Połączone towarzystwo zarządzało 7 otwartymi funduszami inwestycyjnymi.


  Od czasu połączenia firma ulegała ciągłemu rozwojowi: aktywa funduszy rosły, wprowadzano nowe fundusze i produkty (rynku pieniężnego, obligacji dolarowych, stabilnego wzrostu), rozbudowywano sieć dystrybucji, a zespół pracowników się powiększał, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.


  ul. Polna 11 (Budynek IBC II)
  00-633 Warszawa


     .:. Aktualności TFI

  Nabycia i umorzenia w funduszach inwestycyjnych w marcu 2014 r.
  Redakcja

  Nie wysycha strumień gotówki płynącej do funduszy. W marcu wpłacono prawie (0,33 mld zł). Do łask wróciły fundusze dłużne, po raz pierwszy dodatnie saldo od maja 2013 r. (0,65 mld zł). Pierwsze w tym roku ujemne saldo wpłat i umorzeń funduszy akcyjnych (-0,71 mld zł). Już od półtora roku klienci TFI nieprzerwanie, z każdym kolejnym […]

.:. REKLAMA

.:. REKLAMA

Nota prawna | Mapa | O serwisie | Kontakt | Reklama
| Copyright ©2007-2012 Webmedia Group Ireland